CONMED TÜRKİYE

Hakkımızda

Linvatek ®

  • Firmamız, artroskopi cerrahisi, endoskopik görüntüleme sistemleri ve cerrahi makro/mikro motor sistemleri konusunda dünya çapındaki liderlerden biri olan Conmed Linvatec markasının Türkiye Distribütörü ve Ortadoğu-Kuzey Afrika yetkili teknik servisidir. En son teknoloji ürünü implantlarımız ve yardımcı cerrahi aletlerimiz artroskopik girişimlerin başarı oranını arttırırken, operasyon sürelerini azaltmaktadır. Kendini ispatlamış Cerrahi Motor ve Görüntüleme Sistemlerimiz ile hekimlerimizin ameliyathanedeki iş yükünü hafifletiyoruz.

Conmed Türkiye

  • Welcome to CONMED Corporation's web site. We are a global medical technology company that specializes in the development and sale of surgical and patient monitoring products and services that allow our physician customers to deliver high quality care and as a result, enhanced clinical outcomes for their patients.

Ürünler

MOTOR SİSTEMLERİ

ÜRÜNLER:

GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Blog

Linvatek...

2013.05.31

Our mission is to improve the quality of healthcare by designing, producing and marketing innovative, high quality products. Our emphasis is on customer satisfaction and sustained growth of shareholder equity. In pursuit of our goals, we strive to demonstrate thoughtful leadership, provide meaningful opportunities for employees, and be a responsible member of the global and local communities in which we conduct business.

Blog

SHAVER...

2013.11.09

Ergo elcekler ergonomik olarak dizayn edildi, nasıl tutarsanız tutun optimum denge ve kontrole sahipsiniz. Patentli Xtrasharp teknolojisi ile shaver uçları dokuları daha temiz keser ve daha az yırtılmaya sebep olur, pürüzsüz yüzeyi kesilen dokuların kolayca tıkanma yaratmadan atılabilmesini sağlar.

İletişim

LİNVATEK ®

ADRES Halk Sokak No:1/4 Sıhhiye, Ankara

TELEFON 0 (312) 435 8489

FAX 0 (312) 435 9778

MAIL info@linvatek.com.tr