Hakkımızda

SİYAH İNCİ REKLAM

  • Firmamız 2000 yılında Sevda TERCANLI tarafından kurulmuştur. Tabela , Branda afiş, araç giydirme , matbaa alanında hizmet vermektedir. Teknolojiye ayak uydurmakta , yeni tasarımlar , modeller üretip kendi sektörümüzde gerçekleştirmek idelojimiz olmuştur. Alışa gelmiş reklam malzemelerinin ötesinde farklı malzemeleri araştırıp siz değerli müşterilerimize sunmak ve bu konularda personelimize gerekli eğitimleri vererek sektörümüze hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

  • Tüm iç mekan baskılarınızın yanında dış mekan baskılarınız da fotoğraf kalitesinde... En yüksek kalitede baskıyı yakalamak için dünyanın en iyi dijital baskı makinesi olan HP dış mekan baskı makinemiz ve hızlı baskı taleplerinizi karşılayabilmek için teknolejik baskı makinemiz ile, kullandığınız renkleri en doğru şekilde veren kalitede ve uzun ömürlü baskıyı hazırlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

  • Işıklı tabela ; ismide üzerinde olduğu gibi ; Tek kelime ile anlatılması gerekirse ışıklı reklamı gösteren ışığıdır. Özellikle geç saate kadar açık olan lokanta, otel, büfe gibi iş yerlerinin ışıklı tabela kullanması önemli bir artıdır. Işıklı tabela dendiğinde akla uzun flörasan ışıklarla donatılmış tabelaların yanında artık neon ışıklı tabela ve led ışıklı tabelalarla da güzel görünüşlü dekoratif ışıklı tabelalar da yapılmaktadır.

Ürünlerimiz

Dijital Baskı

İletişim

Merkez Kazımkarabekir Cad.Başkent İş Merkezi 91/46 İskitler/Ankara TEL:0312 341 15 55 FAX:0312 341 15 50 siyahincireklam@hotmail.com